
Домкрат ромбовидний 1т з тріскачкою 1,9 кг підйом 100-350 мм Elegant 100 810
581,60 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 100810
+380 (95) 000-85-30
согласно тарифа оператора- +380 (67) 807-00-30согласно тарифа оператора
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домкрат ромб 1т Elegant з тріскачкою 1,9 кг (Вис.100-350 мм.) 100 810
Вантажопідйомність, т 1 Мінімальна висота, мм 100 Максимальна висота, мм 350 Вага брутто, кг 2,03
Габарити та тип упаковки 90/400/105 мм, картон
Механічний домкрат є пристроєм з ручним приводом, призначеним для підняття легкових автомобілів. Відрізняється компактністю конструкції, простотою в обслуговування та надійністю в експлуатації, дозволяючи здійснювати плавне піднесення автомобіля та його точну зупинку на заданій висоті при невеликому робочому зусиллі.
Вантажопідйомність, т 1 Мінімальна висота, мм 100 Максимальна висота, мм 350 Вага брутто, кг 2,03
Габарити та тип упаковки 90/400/105 мм, картон
Механічний домкрат є пристроєм з ручним приводом, призначеним для підняття легкових автомобілів. Відрізняється компактністю конструкції, простотою в обслуговування та надійністю в експлуатації, дозволяючи здійснювати плавне піднесення автомобіля та його точну зупинку на заданій висоті при невеликому робочому зусиллі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Висота підхоплення | 100 мм |
| Висота підйому | 350 мм |
| Вантажопідйомність | 1000 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Власна вага | 2 кг |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Ромбовидні |
| Висота підхоплення (мм) | 100 |
| Висота підіймання (мм) | 350 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяць |
| Гарантійний термін (місяць) | 12 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Вантажопідйомність, т | 1 |
| Категорія | Домкрати, Стійки, Опори |
| Власна вага, кг | 2 |
| Тип (Рожечка) | Механічні |
| Тип домкрата | Гвинтовий ромбоподібний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 581,60 ₴






