
Автомобільний тент "L" Elegant EL 100 267
1 731,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 106629
+380 (95) 000-85-30
согласно тарифа оператора- +380 (67) 807-00-30согласно тарифа оператора
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісний водонепроникний матеріал
Професійний м'який матеріал, який не пошкоджує лаковані та фарбовані поверхні
Подвійний шов підвищує міцність, довговічність та стійкість до погодних умов
Замок-блискавка з боку водійських дверей
Кишені під дзеркала бокового вигляду
Сумка, зручна як для транспортування, так і для зберігання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Висота | 1.2 мм |
| Довжина | 4830 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип кузова | Седан |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1780 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 1200 |
| Довжина, мм | 4830 |
| Кишені зовнішніх дзеркал | Кишені зовнішніх дзеркал |
| Категорія | Авто Тенти |
| Блискавка доступу в салон | Блискавка доступу в салон |
| Підкладка | Тент із підкладкою |
| Розмір | L |
| Ширина, мм | 1780 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 731,90 ₴





