
Автомобільний тент Jeep "XL" Elegant EL 100 263
2 113,20 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 106624
+380 (95) 000-85-30
согласно тарифа оператора- +380 (67) 807-00-30согласно тарифа оператора
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тент автомобільний Jeep "XL" з підкладкою Elegant Suv Peva (510*195*155) EL 100 263
Якісний водонепроникний матеріал
Професійний м'який матеріал, який не пошкоджує лаковані та фарбовані поверхні
Подвійний шов підвищує міцність, довговічність погодним умовам
Замок-блискавка з боку дверей водія
Кишені під дзеркала бокового вигляду
Сумка, зручна як для транспортування, так і для зберігання
ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТУ
матеріал PEVA 75г + бавовна 70г
Розмір XL 510х195х
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Висота | 1.55 мм |
| Довжина | 5100 мм |
| Матеріал | PEVA |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип кузова | Позашляховик/Кроссовер |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1950 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 1550 |
| Довжина, мм | 5100 |
| Кишені зовнішніх дзеркал | Кишені зовнішніх дзеркал |
| Категорія | Авто Тенти |
| Блискавка доступу в салон | Блискавка доступу в салон |
| Підкладка | Тент із підкладкою |
| Розмір | XL |
| Ширина, мм | 1950 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 113,20 ₴





