
Автомобільний тент "XL" Elegant EL 100 282
4 007,20 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2000998762117
+380 (95) 000-85-30
согласно тарифа оператора- +380 (67) 807-00-30согласно тарифа оператора
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Захист від:
снігу
дощу
граду
сонця
СПЕЦИФІКАЦІЯ
ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТУ
матеріал Верх: 100 г/м2 трикотажне полотно + 5мм EVA (щільність 22 кг/м3) + 40 г нетканий матеріал; Сторона: 150D Оксфорд
Розмір XL 5100*1780*1190 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Висота | 1.19 мм |
| Довжина | 5100 мм |
| Матеріал | PEVA |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип кузова | Седан |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1780 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 1190 |
| Довжина, мм | 5100 |
| Кишені зовнішніх дзеркал | Кишені зовнішніх дзеркал |
| Категорія | Авто Тенти |
| Блискавка доступу в салон | <> |
| Підкладка | Тент "антиград" |
| Розмір | XL |
| Ширина, мм | 1780 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 007,20 ₴





