
Автомобільний тент "M" Milex PB-P30031
919,70 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: PB-P30031
+380 (95) 000-85-30
согласно тарифа оператора- +380 (67) 807-00-30согласно тарифа оператора
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тент автомобільний "M" Milex сірий Polyester 4.31x1.65x1.16 м
Бренд Milex
Артикул Polyester M
Колір сірий
Довжина 432 см
Ширина 165 см
Висота 119 см
Країна Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milex |
| Висота | 1.16 мм |
| Довжина | 4310 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип кузова | Седан |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 1160 |
| Довжина, мм | 4310 |
| Кишені зовнішніх дзеркал | Кишені зовнішніх дзеркал |
| Категорія | Авто Тенти |
| Блискавка доступу в салон | Блискавка доступу в салон |
| Підкладка | Тент без підкладки |
| Розмір | M |
| Ширина, мм | 1650 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 919,70 ₴




